Artykuły Spożywcze | Słodycze, Napoje, Słone Przekąski, Mrożonki

Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Marka

Marka

Spożywcze

Artykuły spożywcze

Internetowy supermarket Limi.pl powstał po to, aby dostarczać artykuły spożywcze, które lubisz prosto pod drzwi Twojego domu. W taki sposób rozbudowaliśmy nasz asortyment, abyś mógł nie tylko kupować to, co znasz, ale też próbować nowych rzeczy. 

Dlatego wśród dostępnych produktów są zarówno klasyki, jak i wyroby z kategorii premium, jak np. smalec kaczy czy gęsi, a także wyroby oznakowane jako eko i bio. U nas znajdziesz zarówno artykuły krajowej produkcji, jak i zagranicznej – angielskie herbaty, włoskie sosy i pesto. Dbamy nie tylko o duży wybór, ale też doskonałe ceny, dlatego grono naszych zadowolonych odbiorców stale się powiększa!

Produkty klasyczne i ekologiczne

Chcemy odpowiadać na różne potrzeby oraz oczekiwania, dlatego obok produktów standardowych przygotowaliśmy też produkty ekologiczne. Odznaczają się one przede wszystkim bardzo dobrym składem, obniżoną zawartością cukru oraz tłuszczu. Są idealne dla dbających o zdrowie i piękną sylwetkę. 

Znajdą oni u nas żytni makaron, makaron semolinowy dla dzieci, miód solo i z dodatkami, herbatę zieloną, czerwoną, andruty i płatki owsiane bio, przekąski – bakalie i żurawinę. 

Artykuły spożywcze – duży wybór

Co składa się na artykuły spożywcze w naszym sklepie? Są to przede wszystkim produkty użytkowane w kuchni na co dzień, ale też używane do eleganckich dań czy artystycznych wypieków. W tej kategorii znajdziesz:

  • kawę, herbatę, kakao,
  • słodkie i słone przekąski,
  • pasty i kremy do smarowania,
  • zupy i dania garmażeryjne,
  • artykuły do pieczenia,
  • mrożonki,
  • surówki, sałatki.

Jak widzisz są to zarówno pojedyncze produkty, jak i półprodukty, a także dania garmażeryjne mrożone lub hermetycznie pakowane. Cechuje je przeważnie dobry skład, estetyczne opakowanie i prezencja oraz wyjątkowy smak, który wielu osobom kojarzy się z domowymi obiadami, deserami i przekąskami. 

Zapraszamy na zakupy w supermarkecie Limi.pl. Nasz asortyment zaspokoi gust każdego smakosza i zaostrzy apetyt na więcej. Kolejne zamówienie z dostawą? Tylko u nas!

Istnieje 2289 produktów.

Sortuj według:

Aktywne filtry

Product added to compare.