Mięso i Wędliny | Pieczeń, Szynka, Galaretka, Boczek, Pasztetowa

Mięso i wędliny

Mięso i wędliny

Zamawiaj najlepsze mięso i wyselekcjonowane wędliny w sklepie internetowym Limi. Współpracujemy wyłącznie z zaufanymi dostawcami, którzy rozumieją znaczenie wysokogatunkowych wyrobów mięsnych w codziennej diecie swoich konsumentów. Za naszym pośrednictwem dystrybuują smaczne pieczenie, befsztyki tatarskie, mielonki, karczek pieczony, kiełbasy szynkowe, kaszanki, pasztetową, rolady, szynki wieprzowe i drobiowe oraz wiele innych. Są one przyrządzane różnymi metodami, niektóre wędzone i opiekane.

Oferujemy także plasterkowaną wędlinę i boczek, gotowe do spożycia od razu po otworzeniu opakowania. Dla miłośników kiełbas i parówek mamy produkty Morliny, Goodvalley czy Tarczyński. Ten marki zamówisz także kabanosy, np. uwielbiane przez dzieci Gryzzale lub cenione przez wegetarian kabanosy roślinne.

Zapraszamy do zrobienia zakupów w Limi. Gwarantujemy najwyższą świeżość wszystkich produktów, które przechowujemy w kontrolowanych warunkach i dostarczamy w chłodniach. Zamówienia realizujemy na terenie całej Łodzi.

Istnieje 98 produktów.

Sortuj według:

Aktywne filtry

Product added to compare.