Produkty Świeże | Sery, Mleko, Warzywa, Owoce, Jogurty, Wędliny

Świeże

Produkty świeże

Przygotowaliśmy dla Ciebie duży wybór produktów świeżych, które świetnie smakują i doskonale nadają się do przyrządzania dań głównych oraz przekąsek. Są to produkty znanych marek, które od lat są cenione i lubiane przez Polaków. Dlatego na pewno zainteresuje Cię nasz bogaty asortyment w czterech głównych kategoriach do wyboru:

  • nabiał
  • piekarnia i cukiernia
  • warzywa i owoce
  • mięso i wędliny

Zapraszamy do zrobienia zakupów online. Aby zachować maksymalną świeżość artykułów, dbamy o to, żeby były przechowywane w odpowiednich warunkach. Dysponujemy chłodniami na czas przechowywania oraz lodówkami do przewożenia zakupów. Dlatego wędlina, mięso czy ser ma idealną temperaturę.

Duży wybór świeżych artykułów

W sklepie internetowym Limi.pl znajdziesz duży wybór świeżych artykułów. W kategorii nabiału są to mleko, śmietana, sery, jajka, produkty pochodzenia koziego i owczego. Dbamy o wszystkie potrzeby klientów, dlatego znajdziesz u nas całkiem spory asortyment produktów bez laktozy – mleko, margarynę, ser żółty.

Jeśli natomiast chodzi o wyroby piekarnicze czy cukiernicze, to polecamy Ci chleb, ciastka i bułki prosto z piekarni Tokarski, Kobalczyk. To słodkie bułki wypiekane ze świeżego ciasta, chleby, bagietki. Do tego ważnym elementem w ofercie są warzywa i owoce – krajowe oraz egzotyczne. Soczyste ananasy, pełnowartościowe awokado, pomidory, jabłka, cebula, buraki, bataty. Zrób listę składników potrzebnych do przyrządzenia sałatki czy dania głównego, a potem kup je w naszym sklepie z dostawą do domu. 

Mięso i wędliny – zamów w Limi.pl

Świeże artykuły w Limi.pl to także mięso i wędliny. Produkty pochodzą wyłącznie od zaufanych dostawców, a u nas są przechowywane w kontrolowanych warunkach. Niska temperatura sprawia, że zarówno szynka, jak i kiełbasy, drób, karczek, smalec, słonina zachowują pełnię swojego smaku, aromatu oraz składników odżywczych. Doskonale sprawdzają się jako samodzielne przekąski, jak również części dań.

Serdecznie zapraszamy na zakupy w naszym supermarkecie. Każde zamówienie dostarczamy na wskazany adres w Łodzi, dlatego już w ciągu kilku godzin będziesz cieszył się swoimi zapasami w lodówce.

Istnieje 725 produktów.

Sortuj według:

Aktywne filtry

Product added to compare.