Piekarnia i Cukiernia | Najlepsze Wypieki, Świeże Ciasta i Bułki

Piekarnia i cukiernia

Piekarnia i cukiernia

Masz ochotę na świeże, pachnące pieczywo dostarczone wprost pod drzwi Twojego domu lub biura? Jego wyjątkowy smak odkryjesz, robiąc zakupy w sklepie internetowym Limi. Zadbaliśmy o to, aby nasi klienci mieli dostęp do wyselekcjonowanych wyrobów mącznych, niezbędnych do przygotowywania kanapek czy dostępnych do spożycia solo, jako przekąski.

Proponujemy świeże grahamki, kajzerki, chleby, paluchy, pizzeriny, bułki poznańskie, wyborowe oraz wiejskie. Oprócz wyrobów na słono, mamy też bardzo dużo słodkich propozycji. Są wśród nich bułki maślane z kruszonką, drożdżówki z makiem, budyniem, serem, marmoladą oraz duże chałki. Na większy apetyt lub z okazji przyjęcia polecamy ciasta w większych rozmiarach. Są to piętrowe wypieki z masami, od klasycznych serników i szarlotek aż po efektywne ciasta tortowe. Wszystkie świeżo pieczone i dostarczane w kontrolowanych warunkach.

Masz ochotę na smaczne przekąski? Coś, co zaspokoi Twój apetyt i sprawi, że w ciągu dnia będziesz miał chwilę przyjemności dla siebie? Zamów pieczywo i ciasta w sklepie internetowym Limi!

Istnieje 73 produktów.

Sortuj według:

Aktywne filtry

Product added to compare.